Dell 7/24 Teknik Servis : Hangi elektronik ve dijital cihazı kullanıyorsanız kullanın mutlaka bir gün servise ihtiyaç duyulacaktır. Bu nedenden dolayı Dell 7/24 Teknik Servis Dell markalı notebook ve laptop kullanıcıları için hizmet veren bir firmadır. İletişim numaralarımızdan 7/24 arayabileceğiniz firmamızda bir çok notebook ve laptop tamir ve bakım hizmeti verilmektedir. Tamir ve bakım hizmetlerinin yanı sıra aksesuar ve yedek parça satışımız da bulunmaktadır. kısa bir süre içinde laptop ve notebook çeşidi bilgisayarlarınızın tamirinin yapılması için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dell teknik servis hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz siz değerli müşterilerimiz için aşağıda vermiş olduğumuz hizmetlerin bilgilerini sunduk, bunlar arasından almak istediğiniz hizmeti seçerek bizleri arayabilirsiniz.

Dell servis olarak notebook tamir, laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım, klavye değişimi, laptop satış, notebook satış, menteşe değişim, tuş takımı değişimi, yazılım desteği, işlemci değişimi, anakart değişimi, antivirüs satışı, aksesuar satışı, hard disk kurtarma işlemleri, klavye tamiri gibi tamir ve bakım çeşitleri tarafımızca yapılmaktadır. Notebook ve laptop yedek parça satışı için hizmetlerimiz ise ekran kasası satışı, ekran satışı, klavye satışı, adaptör satışı, notebook aksesuar satışı, laptop aksesuar satışı, pil satışı, anakart satışı, data kablosu satışı, lcd panel, adaptör girişleri, bataryalar ve şarj aletleri olarak sayılabilir.

Dell servisi olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler karşılığında garanti belgesi uygulamamız bulunmaktadır. 7/24 bilgi alabileceğiniz sistemimizden bizlere ulaşım sağladığınızda hızlı bir şekilde cevap alarak sorunlarınızın çözümünü alabilirsiniz. Yedek parça hususunda uygun fiyat ve kalite değişimini ister kendiniz isterseniz tarafımızca yapılmasını talep edebilirsiniz. Yedek parça satışlarımızda da garanti süresi tarafımızca belirlenmektedir.

Servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz genellikle ekran kırıkları, bilgisayarların su teması ve klavye arızaları için bizlere başvurmaktadır. Her zaman yılda iki kez olmak üzere bilgisayar çeşitlerinin tümüne bakım yaptırmak ebetteki bazı arızalardan bilgisayarları koruma altına alabilir. Fakat kullanım sırasında oluşan ekran kırıkları, ekranın su ile teması ve klavye arızaları bakım ile önüne geçilebilen arızalar kapsamına girmemektedir. Bir cihazı en iyi şekilde kullanmak her zaman cihazın az arıza yapmasını sağlayabilir.