MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]dellservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Dell Servis

Dell Servis : Dell markalı ürünler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun olarak kullanılmaktadır. Geleceğin teknolojisini yakalamak isteyen bu marka sağlam ve kaliteli olarak üretilmektedir. Bir cihaz sahibi tarafından temiz ve kullanım talimatlarına uyularak kullanıldığında kesinlikle uzun süre arıza yapmadan kullanılabilir. Teknolojinin giderek gelişmesi masaüstü bilgisayar, laptop ve notebook gibi bilgisayar tiplerinin yoğun olarak kullanılmasına neden olmaktadır.

Bu cihazların içi yapıları kullanmış olduğumuz diğer beyaz eşyalar ve dijital eşyalardan biraz daha karışıktır. Laptop, dizüstü bilgisayar ve masa üstü bilgisayarların arızalarında kesinlikle bu hususta hiçbir bilgisi olmayan kişiler cihazlara arıza gidermek için müdahale etmemeleri gerekir. Aksi takdirde cihazların çok daha yüksek oranda arıza yaparak tamamen arızasının giderilmesi engellenebilir.

 

 

Dell teknik servis olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Hizmette sınır tanımayan servis firmamız kısa sürede bilgisayar laptop ve notebook türü ürünlerin tamir ve bakımlarını yaparak siz değerli müşterilerimize teslim etmektedir. Laptopların ve notebook gibi dijital cihazların kullanımının daha uzun olması için mutlaka her yıl iki kez olmak üzere bakıma tabi tutulması gerektiği kesinlikle unutulmamalıdır.

Bakımı düzenli olarak yapılan tüm dijital ve elektronik cihazlar uzun süre kullanılmaya müsait hale gelmektedir. daha iyi bir cihaz kullanımı için tarafımızca yapılan bakımlardan sonra tüm cihaz içleri temizlenerek ve arızalanmak üzere olan parçalar değiştirilerek müşterilerimize teslim edilmektedir.

Dell servisi bünyesinde yapılan tüm cihaz tamirlerinden ve bakımlarından sonra garanti belgesi uygulaması bulunmaktadır. Her tamir çeşidi ve bakım çeşidi sonrasında bakım ve tamire uygun olan garanti belgeleri cihazlar için müşterilerimize sunulmaktadır. Tarafımızca yapılan tüm bakım ve onarım hizmetlerinde bilgisayarların tüm çeşitlerine format atılır, ram bellekleri test edilerek kontrol edilir.

Ve tüm bilgisayarlar virüs taramasından geçirilerek müşterilerimize teslim edilir. Teknik servis hizmetlerimiz arasında bilgisayarların bakımlarının yapılması kadar bilgisayarların temiz olarak tozdan arındırılmış bir şekilde müşterilerimize teslim edilme işlemi de gerçekleştirilmektedir. İşletim sistemleri müşterilerimize en son sürümü ile yüklenerek teslim edilir ve bu şekilde güncel kullanılan işletim sistemleri ile erişim sağlamaları desteklenir.

 

Call Now ButtonHemen Ara..