MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]dellservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Dell Destek

Dell Destek : Teknolojinin giderek gelişmesini fırsat bilen bilgisayar kullanıcıları en fazla kullanımı kolay olduğu için diz üstü bilgisayarları tercih etmektedir. Laptop ve notebooklar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir hayli kullanılmaktadır. notebook ve laptoplar çok hızlı bozulan ve sürekli arıza çıkartan cihazlar değildir. doğru ve temiz kullanıldığında uzun süre kullanıcıları tarafından temiz ve sağlam olarak kullanılabilir.

Notebook ve laptop gibi cihazların sürekli olarak bozulmasına neden bu cihazların sabit kullanılmadığı için yere düşmesidir. Notebook ve laptoplar yere düşme sonucunda anarakart arızaları, ekranda lekeler, ekran kırıkları, LCD invertör arızaları ve şarj girişi arızaları olarak ortaya çıkmaktadır. Bu arızalar Dell teknik servis olarak tarafımızca giderilmektedir.

 

 

Uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmamız tarafından notebook ve laptop tamir ve bakımı yapılmaktadır. siz değerli notebook ve laptop kullanıcılarına uyarımız tüm cihazların mutlaka her yıl iki kez olmak üzere bakımlarının yaptırılması gerektiğidir. Aksi takdirde uzun süre kullanılarak bakımı yapılmayan cihazların hızlı bir şekilde arızalandığı ve yüksek arıza giderme ücretlerine gerek duyduğu görülebilir.

Dell destek almak isteyenler bizlere iletişim numaralarımızdan veya iletişim adreslerimizden ulaşım sağlayabilir. Siz değerli müşterilerimiz için bu makalemizin içeriğinde sıvı teması sonrasında notebook ve laptopların yapmış olduğu arızalardan biraz bahsedelim. Notebook ve laptoplar sıvı teması sonrasında hangi arızaları gösterir?

Dell servisi olarak sıvı teması sonrasında genellikle tüm cihazlar bizlere tamamen çalışmaz halde gelmektedir. Cihazın iç kısmında bulunan anakart eğer su almış ise sıvı teması olan cihazın tamiri biraz uzun süre alabilir. Bu cihazlarda anakart uyumu oldukça zordur. Sıvı teması genel olarak bakıldığında cihazın üst kısmında bulunan klavyesinin aralarından girmektedir. Bu cihazlarda klavye altında bulunan tüm iç parçalar su ile temas ettiğinde sadece anakart değil diğer parçalar da arızalanır.

Dell servis olarak tüm Dell markalı ürünlerin tüm modellerinde sıvı teması ile oluşan arızalar tamir edilmektedir. Tamir sonrasında tarafımızca siz değerli müşterilerimize garanti belgesi verilmektedir. Notebook ve laptoplarda yapılan tüm bakımlarda da garanti uygulaması bulunmaktadır.

 

Call Now ButtonHemen Ara..