MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]dellservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Hizmetler

Hizmetler ; Notebook ve laptoplar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir hayli kullanılmaktadır. siz değerli müşterilerimize notebook ve laptopların arızalarında ve bakımlarında bir çok hizmeti birlikte sunuyoruz. Yedek parça satışı, tamir ve bakım için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sorunlu notebooklarınızın ve laptoplarınızın sorunu tam olarak anlaşıldığında parça satış hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. 2007 yılından bu yana hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimiz için Dell servisi olarak ekibi ile görev yapmaktadır. Dell servis hizmetleri arasında;

 

 

 

Ekran, ekran kasası,  klavye, adaptör, aksesuar, pil anakart, menteşe, şarj soketi alt kasa, power jack, tuş takımı, ekran çerçevesi, üst kasa, lcd cover, lcd data kablosu,  dc jack, lcd panel, adaptör girişi, lcd ekran, batarya, dvdrw, şarj aleti ve şarj cihazı bu saydıklarımızın dışında bir çok çeşitte notebook ve laptop yedek parçası bulunmaktadır.

Dell teknik servis bünyesinden notebook ve laptop yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız gibi, bir çok çeşitte destek de alabilirsiniz. Notebook ve laptop servisimizden alabileceğiniz destekler notebook onarım, notebook bakım, laptop bakım, laptop onarım, notebook satışı, laptop satışı, laptop menteşe değişimi, notebook menteşe değişimi, notebook ve laptop anakart değişimi, tüm bilgisayarlarda klavye tamiri, diz üstü bilgisayarlarda hard disk kurtarma işlemleri, kırık ekran değişimleri, laptop ve notebook tüm aksesuarlar, notebook ve laptoplara özel yıllık bakım, antivüris satışı, işlemci değişimi, yazılım desteği ve tuş takımı desteği alabilirsiniz.

Dell servisi olarak sizlere önerimiz, arızalanan notebook ve laptoplarınızı arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere emanet ederek onlar tarafından tamir edilmesini talep etmeyiniz. Bunun nedeni notebook ve laptopların iç yapılarının hiçbir şekilde başka dijital ve elektronik cihazlara benzememesidir. Elektronik cihazların hiç birisine benzemeyen notebook ve laptoplar her ne arızası olursa olsun bozulduklarında bilinçsiz bir şekilde tamir edilmeye çalışıldığında arızalarının artması muhtemeldir.

Arızası artan bir notebook ve laptopta daha maliyetli yedek parça değişimleri ile tamir edilebilir. Dell servisi olarak sizler için vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin karşılığında garanti belgesi uygulaması yaparak cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara..