MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]dellservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Dell Laptop Yedek Parça

Dell Laptop Yedek Parça

Dell Laptop Yedek Parça : Her bilgisayar kullanıcısı kesinlikle kullanmış olduğu bilgisayarın bozulmamasını temenni eder. Dell markalı ürünler sağlam ve kalite içerikli üretildiği için bilgisayar kullanıcılarından bilgisayarının bozulmamasını temenni eden kişiler de bu markada olan bilgisayarların kullanımını yapmaktadır. Fakat ne kadar sağlam üretilirse üretilsin bilinmelidir ki her yanlış kullanılan bilgisayar günün birinde arıza yapabilir. Bir bilgisayarın arıza yapmaması için kesinlikle öncelikli olarak temiz kullanılması gereklidir.

Bilgisayarların arıza yapmaması için bir diğer adım ise her yıl düzenli olarak bir veya iki kez olmak üzere tüm bilgisayar çeşitlerinde bakım yapılması şarttır. dell laptop yedek parça hususunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yedek parça hususunda destek verdiğimiz gibi onarım ve bakım hususunda da bizden destek alabilirsiniz. dell servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında yedek parça satışı bulunmaktadır. Yedek parça hizmeti almak için aşağıda bulunan yedek parça çeşitlerimizden seçerek fiyat ve hizmet hususunda bizden destek alabilmek için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yedek parça hizmetlerimiz arasında; pil anakart, menteşe, tuş takımı, ekran çerçevesi, üst kasa, adaptör girişi, şarj soketi alt kasa, power jack, lcd cover, lcd data kablosu,  dc jack, lcd panel, ekran, ekran kasası,  klavye, adaptör, aksesuar, lcd ekran, batarya, dvdrw, şarj aleti ve şarj cihazı bulunmaktadır. Notebook ve laptoplarınızın arıza tespiti için bizlerden destek alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz tüm arıza desteği sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti belgesi uygulaması da yapmaktayız. Kısa süre içinde yapmış olduğumuz tamir ve bakımlar sonrasında hangi şehirde iseniz ücretsiz olarak kargonuzu sizlere teslim etmekteyiz.

Dell teknik servisi olarak antivirüs satışı, menteşe değişimi, anakart değişimi, işlemci değişimi, had disk kurtarma işlemleri, laptop bakım, notebook bakım, kırık ekran değişimi, tüm notebook ve laptop aksesuarlarının satışı, yazılım desteği, tuş takımı değişimi ve klavye tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Menteşe değişimi, anakart değişimi, işlemci değişimi, had disk kurtarma işlemleri, laptop bakım, notebook bakım, kırık ekran değişimi, tüm notebook tuş takımı değişimlerinde garanti kapsamı uygulamamız bulunmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..