MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]dellservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Dell Servis İstanbul

Dell Servis İstanbul

Dell Servis İstanbul ; Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık neredeyse her bir bireye ait bir veya birden daha fazla masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayar bulunmaktadır. Bilgisayarlar insan yaşamını kolaylaştıran cihazlar olarak kullanımı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmıştır. Fakat her dijital cihaz gibi laptop ve notebook gibi dizüstü cihazlar da aralıklı süreçlerde arıza yapabilir. Dizüstü bilgisayar çeşitlerinin arızaları her bilgisayarda farklı olarak gelişebilir. Bazı bilgisayar arızaları bilgisayarların tamamen açılmasını engellerken, bazılarında klavye, bazılarında ekran bazılarında ise maus arızaları görülebilir.

Dizüstü bilgisayarların arıza yapması genellikle bilgisayarları ile çalışarak maddi kazanç sağlayan insanların çok daha fazla sıkıntıya girmesine neden olur. Dizüstü bilgisayarlarda arıza oluşmadan önce cihazların bakımının yapılması tüm cihazlarda arızaların oluşmamasını sağlayabilmektedir. Dell servis olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook tamir hususunda destek olmaktayız. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm tamir ve bakımlar sonrasında sizlere her arıza tamirinde farklı sürelerde olmak üzere bakım ve onarım garantisi vermekteyiz.

Bilgisayar Arızaları

Her yaştan kişinin keyifle kullandığı bilgisayarlar aralıklı süreçlerde arızalanmaları istenmese de ani olarak arızalanabilmektedir. Arıza yapan cihazlar kesinlikle bilgisayar kullanıcıları tarafından bilgisayar tamiri bilinmiyor ise kurcalanmamalı ve arızaları tamir edilmeye çalışılmamalıdır. Dell servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun bir süreden beri bilgisayar tamiri hususunda destek vermekteyiz. Tüm desteklerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Laptop ve notebook için yapmış olduğumuz tamirlerde cihazların arıza yapmış parçalarının dışında diğer parçalarında da arıza oluşmuş veya oluşması muhtemel hale gelmiş ise o parçaların da arızalarının giderilmesini sağlayarak ileriki süreçlerde bilgisayarlarınızın arıza yapmamasını sağlıyoruz. Bilgisayarların tümüne yapmış olduğumuz bakımlar sayesinde bilgisayarlarınızın kullanım ömürlerini biraz daha uzatarak cihazlarınızı hiç arıza yapmadan uzun süre kullanabilmenizi sağlıyoruz. Notebook ve laptop gibi cihazların ekran kırıklarında, maus arızalarında, şarj yeri kırıklarında arızanın giderilmesi için parça değişimi yapılmaktadır. Parça değişimlerinde her bir marka için Dell servisleri olarak orijinal parça kullanıyoruz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..