MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]dellservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Dell Laptop Aksesuar

Dell Laptop Aksesuar

Dell Laptop Aksesuar : Laptop ve notebook kullanımı uzun süreden beri ülkemizde yapılmaktadır. Bu cihazların kullanımı oldukça kolay ve pratik olduğu için neredeyse tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Dell bilgisayarların tüm modelleri sağlam ve kalite içerikli olduğu için laptop ve notebook kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Bir cihazın sadece kullanımının kolay olması ve kaliteli olması bir cihazı satın almak için yeterli değildir. Notebook ve laptoplar kullanım sistemindeki yapılan yanlışlar nedeni ile sıklıkla bozulan cihazlardır.

bu nedenden laptop ve notebook kullanıcıları kaliteli bir cihaz satın alırken mutlaka Dell laptop aksesuar ve yedek parçalarının kolay bulunup bulunmadığını araştırmaları gerekir. Kolay bir şekilde temin edilen yedek parça ve aksesuarlar laptop ve notebook çeşitlerinde tamir ve bakımın kolay gerçekleştirilebileceğini gösterir. Uzun süreden bu yana hizmet veren dell teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimize uygun fiyat kalite sunarak dell bilgisayarlarda tüm aksesuar, yedek parça tamir ve bakım hizmeti vermektedir.

Dell bilgisayarda arıza sıklığı diğer bilgisayarlara göre daha azdır. Kaliteli parçaları bulunan dell bilgisayarlar genellikle ekran kırıkları, sıvı teması ve düşme nedeni ile arıza gösterir. Bu nedenlerden dolayı arıza oluştuğunda işlemci arızaları, ana kart arızaları ve pil arızaları oluşabilir. Bu arızaların ortaya çıkmaması için cihazlar sert çarpmalardan ve cihazlar ile sıvı teması oluşmasından kaçınmak gerekir. Diz üstü bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızaların arasında pilin tamamen bitmesi nedeni ile sürekli şarjda çalıştırma arızası da bulunmaktadır. Bu arıza pilin tamiri ile değil kesinlikle pil tamamen değiştirilerek tamir edilebilir. Dell bilgisayarların tüm aksesuar ve pillerinde siz değerli müşterilerimize destek veriyoruz.

Tüm bilgisayar aksesuarları, laptop aksesuarları ve notebook aksesuarları ve yedek parçaları için bizden destek alabilirsiniz. Destek almak istediğinizde iletişim adreslerimizden bize ulaşarak tüm tamir ve bakım hususunda sormak istediklerinizi sorabilir, tamir ve bakım için yedek parça tamiri yapabilirsiniz. Notebook ve laptop kullanıcısı iseniz size önerimiz laptop ve notebooklarınızı kesinlikle her yıl iki kez olmak üzere bakıma tabi tutunuz. Zira bakıma tabi tutulan tüm cihazlar arıza göstermeden çalışmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..