MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]dellservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Dell Teknik Servisi

Dell Teknik Servisi

Dell Teknik Servisi : Her bilgisayar kullanıcısı hiç bozulmayan sürekli olarak çalışan bir bilgisayar ister. Fakat düzenli olarak bakımını yaptırmanın boşa zaman harcama ve boşa para harcama olduğuna inanır. Her zaman çalışan bir bilgisayar sahibi olmak isteyen kişi düzenli olarak mutlaka bilgisayarının bakımını yaptırması gerekir. Notebook ve laptoplar her geçen gün daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazlar masaüstü cihazlara göre arızalanma hususunda biraz daha şansız olarak görülmektedir. bunun nedeni elektronik ve dijital olan bu cihazların elde taşınması, çantalarda taşınması ve ev içinde her ortama konulabilmesidir. Her ortama konulan notebook ve laptoplar sert cisimlerin çarpması, klavye bölümlerinin su ile temas etmesi ve yere düşmesi ile arıza yapmaya müsait hale gelmektedir.

Dell teknik servisi olarak notebook ve laptop arızalarında çok hızlı bir şekilde sizleri çözüme ulaştırıyoruz. Laptop ve notebook arızalarında bizlere ulaşarak tüm sorunlar için çözüm alabilirsiniz. çok kısa süreler içinde yapmış olduğumuz tamirler sonrasında ücretsiz kargo servisimiz sayesinde notebook ve laptoplarınızı siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Çözüm odaklı çalışan firmamız tarafından her yapılan tamir ve bakım sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti belgesi sunmaktayız. Garanti belgelerimizin süresi yapmış olduğumuz bakım ve onarımının çeşitleri ile ilintilidir.

Dell servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu makalemizin içeriğinde laptop ekran kırılma arızalarında neler yapılması gerektiği hakkında bilgi verelim. Ekran kırılma arızaları notebook ve laptoplarda sıklıkla görülen arızalardır. Portatif olması nedeni ile bu cihazlar düşme veya sert bir cismin çarpması nedeni ile ekranlarında kırıklar oluşur.

Notebook ve laptoplarda ekran kırıklarının tamiri mümkün değildir. Ekran kırıkları bu cihazlarda sadece ekran tamamen yeni yedek parça olan ekran ile değiştirilerek tamir edilebilmektedir. Bazı laptop ve notebooklarda lcd ekran kısmında ön yapı olarak farklı bir panel bulunur. Bu notebook ve laptoplarda sadece ön panel kırık ise bu parça değiştirilir. Fakat bazılarında bütün ekran bulunmaktadır. Bütün ekran bulunan notebook ve laptoplar sağlamlık açısından ekran kırıkları ile daha zor karşı karşıya kalırlar fakat kırıldıklarında ise tüm ekranın değişmesi gereklidir.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..