MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]dellservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Dell Projeksiyon Servis

Dell Projeksiyon Servis

Dell Projeksiyon Servis ; Zaman içinde gelişen teknoloji günümüzde bir çok çeşitte cihazın kullanılmasını sağlamıştır. Bu cihazlardan birisi de projeksiyonlardır. Küçük laptop, notebook veya televizyon ekranlarının dışında büyük alanlara görüntü yansıtarak bir şeylerin izlenmesini sağlamak için kullanılan projeksiyonlar genellikle işyerleri ve okullarda kullanılmaktadır. Projeksiyonun kullanımındaki amaç daha çok kişiye büyük ekranlarda daha çok görüntü paylaşmaktır. Dell servisi olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimiz için teknik arıza giderme hizmeti vermekteyiz.

Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan internet adreslerimizden ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Dell servisleri olarak tüm dell markalı ürünlerin tamir ve bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Projeksiyonlarda en önemli olan bakım süreçleri kesinlikle geçirilmemelidir. Projeksiyon bakımları yapıldığında tüm elektronik ve dijital cihazlarda olduğu gibi bu cihaz türlerinde de arızaların çıkma oranı oldukça düşüktür. Çıkan arızalar için de Dell projeksiyon servisi olarak bize ulaşım sağladığınızda hızlı bir şekilde sizlere tarafımızca destek verilecektir.

Projeksiyon Arızaları Nelerdir?

Kullanım sıklığına göre arıza gösterme riski olan projeksiyonların günümüzde dijital olarak kullanılanlarında çoğu zaman arıza görülmeden uzun süre kullanılabilir. Fakat bazı süreçlerde kullanıcı hatalarından veya yıpranmaya dayalı olarak kullanım ömrünün aşılması nedeni ile projeksiyonlarda da arıza görülebilir. Projeksiyonlarda görülen arıza çeşitleri; görüntünün bulanık olması, ekrana yansıyan renklerin soluk olması, cihaz açıldığında kısa bir süre sonra görüntünün gitmesi ve cihazın kapanması, cihazdan gelen görüntünün titrer vaziyette ekrana yansıması, cihazda elektriğin olmaması, ekranda küçük parlak noktaların bulunması, ekranda ışığın olmaması ve cihazın hiçbir şekilde çalışmaması gibi arızalar projeksiyonlarda olabilme ihtimali olan arızalardır.

Bu arızalar kesinlikle projeksiyon arıza giderme veya bakım yapma hususunda bilgisi olmayan kişiler tarafından kurcalanarak tamir edilmeye çalışılmamalıdır. Aksi takdirde projeksiyonların kurcalama esnasında daha yüksek maliyetli arızalara neden olduğu görülebilir. Projeksiyon arıza giderme hususunda hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşarak hizmet verecektir. Telefon numaralarımızdan ulaşarak arızalarınızın çeşitleri hakkında da bizlerden bilgi alabilirsiniz. Projeksiyon arızalarında bazı zamanlarda parça değişimi yapılması gereklidir. Projeksiyon parça değişim işlemleri de tarafımızca verilen hizmetler arasındadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..